Üçkelleak Ekincilik, kültür makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine iyi olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Müsait aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma zeminını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel kültür yapmaya kelleladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istek ve kültür kesimünün tedricen çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Uygulayım bilimi ile alay malay gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca kültür kesimü değil, ülkenin ihracat hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçkelleak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile etkin ve sarplü insanoğlu deposuna mevla olan Üçkelleak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam ayar sağlayan Üçkelleak Ekincilik; çok Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Ruzuşeb ilerleme ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçkelleak Ekincilik ürünlerinin hem mekân içre hem de mekân dışında güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçkelleak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin iyi ve stabil bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile fuzuli basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok henüz sağlamlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz bir küme kâr ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz verimli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en majör gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz verimli payanlar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden hissetmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da örtüsüz bir hendek haksına geçmek bağırsakin münteşir olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Eğin yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden hissetmek bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kabil alanlara geçmek bağırsakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir ilgilantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değalışveriştirilebilir ve birhayli babaşmanla da genişletilebilir. Temel daşenler ekseriyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakarak oldukça düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler bağırsakin tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Ekincilik’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması alışverişlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği saat hayvanın mazotü ve etinden mahsul kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün besinleri hiç seferde alabilir ve henüz düzgün beslenebilir. Olta karmanın binalması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek henüz düzgün beslenmesine böylelikle henüz bir küme mahsul almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Olta Kompozit Makinaları da Üçkelleak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ekincilik olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabil en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gösterişli ve verimli bir zirai üretim bağırsakin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı bağırsakin önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz düzgün durumlara gelmesi bağırsakin zirai ihracat noktasında Üçkelleak Ekincilik olarak bütün çkırmızıışanlarımızın ulamasıyla alay malay
Üçkelleak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir