Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler derunin üretilen henüz sade modelleri de mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını hapsetmek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde bayan vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya serlandı. Ayrıca unutulmaya utanma tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri ayan ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi esenlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine muhik fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler eğlence dansında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan biraşırı mert dergisinde bayan vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de vaziyet almaya serladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelce de başüstüneğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil başüstüneğu derece safiha olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuygun rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü imdi jartiyeri yalnızca modül olarak satmanın nispetle biraşırı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşırı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak anbean liberalleşmeye muhik giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla dayalı olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh sağlamak derunin adidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse de üs serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yalnızca başına veya bir partnerle her evetştan sima tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına bakılırsa seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk izafe etmek derunin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde duyurulmayan başüstüneğu derunin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla durmak bazı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak elde etmek, medarımaişetlevselliği hakkında malumat edinmeden satın elde etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek derunin mehabetli çaba tüketme etmelidirler. üste; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan allıkışdoneş henüz kolaylık ve huzurlu olmaya serladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks canında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, bapşulması utanç duygusunu artırdığı derunin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin teltiklığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık problemi olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Sair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, canına tüvanalık izafe etmek, henüz uygun bir orgazm durmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek derunin sex shoplardan allıkışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan muamelei memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını korumak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra mehabetli vürutmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum muhik olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yalnızca şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, medarımaişetleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta berenarı etkili ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona bakılırsa devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu medarımaişetin en kolaylık yolu. üste seks sırasında konuşmak çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis utanmaüğünün penisinizi sıkarken abeselde etmek derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir hail tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz uygun seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu ağırlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir