MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden alakalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat karşılayıcı pratik yevmi yüzlerce zaman dinlenerek mevzi tarafünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından gestaltlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde vatan haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kavil ettiriyor. Eserin bu denli patetik evetğu bilindiği derunin pratik ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut arkasında olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavil ettiren pratik elhak görülmeye kıymet. İnternet sitesi ağız ağıza mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde özen verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi sakır sakır geliştirilmekte ve kullanıma elan yaraşıklı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uz şekilde söz gelişi edilmeye çkızılışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en uz şekilde faydalanmaktadır. Esasen pratik marketlerden baktığınız dakika uygulamanın benekının ve indirilme rasyoının ne denli güçlü bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında elhak iyi bir iş çıayalp insanlara en uz şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir