İnsanların yaşadıkları özel anılarını, ihtisas alanlarıyla karşılarına çıhun kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut dolaysız olarak şahsi isteklerini tatmin eylemek için kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu laf için henüz detaylı bir şekilde bilgelik çalmak içiş blog nedir adlı ovamı okuyabilirsiniz.

# Temellamadan önce devran kaybetmemeniz hesabına blog heveslimadan önce adlı ovamı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu de bilmiyorum” diyenler için bile blog ad önerileri yahut domain önerileri ovam tam size bakılırsa.

Günümüzde blog konuları; kişilerin ihtisas alanları, tetkik yetenekleri gibi belirli bir amaçta ovalabileceği gibi; her sektörden yahut her fikirden azıcık toparlayarak da website peydahlamak mümkündür.

Doğrusu bir gün teknoloji konusunda bilgelik sunulurken; özge gün, siyasetle dayalı paylaşımları blog dâhilğinize mütenasip bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gün gitar çalıntı konusunda videoteyp ve ışıkğraflı yayınlar yaparken; bir ahir gün rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Günımı Kırmızıır?
Website tahsis etmek 2022 tarihinden itibaren imdi çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır bilgelik ile sizinde blogacmak.com gibi bir siteniz mümkün. Bu konuda henüz detaylı bir şekilde bilgelik çalmak için nite blog açılır ovamı okumanızı öneririm.

blog tahsis etmek devran almaz
Zamanınızı alacak uslu şey domain adınızı ve tasavvurınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda zati bir domain (saha adı) var ise o devran önemlice anlamda alışverişiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun içine okuyucunun sevdiği ovaları geçirmek, bu ovalara özgün videoteyp ve resimler katmak henüz uzun devran alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale ovap yayınlayanlar da var. Doğrusu bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasta.

Ne Kadara Mal Olabilir?
Bu alışverişe serlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi tahsis etmek için çok varlık harcayacak mıyım?” dır.

blog tahsis etmek kaç varlık
Yanıt “Faydalı” Web sitesi tahsis etmek için nasıl öyle mürtefi miktarlarda varlık harcamanıza gerek yasak. Siteyi kendiniz hevesliacağınız için tasavvur ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den süfliya strüktürlmayan bu hizmetin esasta maliyeti 1 senevi $20-25.

Sadece domain ve hosting için bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 gibi bir miktar tutacak. Doğrusu mahiye sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun için Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senevi 20-25 Dolar gibi bir rakama encam. Kesinlikle mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Münasebet?
Esasen bunun bir çok nedeni mümkün, fakat en popülerleri:

Evden varlık edinme için kent tahsis etmek : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak varlık isabet etmek için web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, birtakımları bu hadiseı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten varlık edinme konusunda en yeğin yöntemlerden biri kent yapmak ve kent heveslimaktır.
1 yol öğren 1000 yol yap : Bir nöbet blog nite açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu alışverişi kendiniz için bir varlık edinme yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söyleyiş eylemek için : Sadece blog geçirmek, kendi duygularını serkaları ile kırışmak için blog heveslianlarda var. Hatta bu kişiler ara sıra öyle pop oluyorlar ki on binlerce zat tarafından siteleri kovuşturulma ediliyor.
Varolan alışverişinizi yükseltmek için : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları içerikler ile çok henüz ziyade kesime ulaşırlar.
Blogger sarhoş olmak için. “Blogger” yani blog sahibi sima kelimesi son günlerde içtimai iletişim ortamı vasıtalığı ile yayıldığından çok pop bir fehva evet. Bu kişiler ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip sayıda bir hayran kitlesine mevla olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu alışverişlerden mürtefi reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse kent yapmak için 10 neden ovama da bir denetlemen derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir