Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mevzi aldığından, sigaraya benzemekle müşterek, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki üzere yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan zevat bâtınin bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın elde etmek bâtınin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en muhteşem duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışhunrizklarını tebdil etmek ve insanların daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets tutmak bâtınin ananevi sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine isabetli olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets tasarrufı bâtınin mutasavvertır. Amortisör, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamelat, dumanün yanması alegori, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara nazaran daha az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın elde etmek bâtınin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da mevzii yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin dayalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün ferah ferah heets tasarrufı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere öbür duman ürünleri üzere tabilık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda ikazlar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Bazı sağlık örgütleri, Heets üzere duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül emrazı ve öbür sağlık problemlerine sebep olabileceğinden bulut etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri de dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla müşterek, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara nazaran daha az zararlı bulunduğunu ve sigara terk yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan zevat bâtınin yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara nazaran daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına isabetli şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sağlık önerilerine isabetli şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir