Sondakikam.com.tr genel ağ haber sitesi yayında,son an sineerikleri,ruzname haberleri,evetşamdan magazine onlarca kategori ile essah gündemi kovuşturma yazar okurlarına sunan haber sitesi,son an haberleri okurlarına sunuyor.

Son Zaman Haberler Ne Önemli ?

Son an gelişmeleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak sizlerin kovuşturma etmiş olduğu sineerikleri sizler sinein düzenliyor,meyanştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Selen Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak cihan ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız selim ve muteber bir şekilde sizlerin takdirine sunuyor,tarafsız olarak ruzname maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Millî Selen Sitesi !

Sahih ruzname ilkeleriyle hazırlanan,temel akıntıı kovuşturma kılmak namına kitlesine özgü habercilik anlayışı ile essah ruzname maddelerini okurlarına sunan haber sitesidir.Yanlışsız,tarafsız ilkeli haber yapmayı kendine baş edinmiştir.Esbakten günümüze gelen yayıncılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,sizlerin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam profesyonel editörleri ile sizlere ruzname haberlerini en son sineerikleri ilk sizin duymanızı katkısızlamayı fakatçlayan yeni tohum haber sineerik platformudur.Ruzname haberleri,siyaset haberleri,ekonomi haberleri,lokal haberler,cihan haberleri,magazin haberleri ilim haberleri ve ömür haberleri kategorileri ile sizlerin gündeş selen ve haberlere ulaşmanızı fakatçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri ortada canlı döviz kuru,canlı tv izlem,namaz vakitleri,lig nokta durumları,Emtialar,hava durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya kellelayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Hangi Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere gündeş haberleri tarafsız selim ve muteber bir şekilde ulaştırmayı fakatçlamaktayız.

Ne Konstrüksiyonyoruz?

Türkiye’bile ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz eliyle kovuşturma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en münezzeh köşesine derece her arz ile müntesip haber okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içre mevzuya için arama tasni olanağı sunmaktayız. Bu arama, lafız ve müntesip bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş essah bir haber arama sayfasıdır.

Yasalara %100 Onat

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 müsait olarak neşriyat yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, levha, selen, metin; telif hakkı sahiplerinden ovalı izin içerlemek suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, salt haberin kellelığı ve giriş cümlesine arz verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz müntesip gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok ziyaretçi vadi sitelerinden biridir. Sitede verilen programlar ve haber sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam hatının sahibi kaygı ediliyor.

Umumi Ahlaka ve Hititğe Onat Habercilik !

Erkli Şinas Türk milletinin genel sağtöreına müsait etik ve tarafsız haber anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi neşriyat canına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en müsait sağlıklı ve tarafsız haberleri yerli ve yabancı haber organlarındaki en önemli ruzname maddelerini sunmayı gayeliyor.

Sondakikam.com.tr Nite Kuruldu !

Kuruluş hedefleri olarak ülkemizin kararlılıkına katkıda bulunmayı fakatçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi yerli ve yabancı neşriyat organlarında en şiddetli şekilde söz gelişi etmeyi fakatçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr haber sitemizin tüm hakları saklıdır. şifre, haber, levha, mülakat kadar her türlü yürekğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr haber sitemize aittir. Selen sitemizde arz vadi bilcümle ovalar, materyaller, resimler, curcunalı dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün sineerik ve çhileışmalarımız, tasar çizim ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz sineerikler ve haber ajanslarımızdan almış olduğumız haber ve başka görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, bileğhizmettirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve fon belirtilmeksizin kopyalama ve tasarrufı strüktürlamaz.
Selen sitemiz sondakikam.com.tr bile harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gösterilen yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr tek bildirim yapmadan, herhangi bir vakit bileğhizmetikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların on paralıkbirinden mesuliyetli bileğildir.

Siyaset Haberleri !

Ülkemizde devam fail kesif siyasal gündemi yakından kovuşturma yazar,sizlere sağlıklı olanı ve görünenden ziyade vaka ve durumların perde arkasını aktarmayı fakatçlayan sondakikam.com.tr sizlere en şiddetli haberleri göndermek sinein var gücüyle çhileışıyor.Akp,mhp,chp,kazançlı parti,saadet partisi,ve yerli bir çok siyasetçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Iktisat Haberleri !

Kur dalgalanmaları zer fiyatları dolar fiyatları asgari ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden suhuletle kovuşturma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişmeleri,yeni vizyona girecek olan filmler,kim nerde ne yapmış son an gündemleri sondakikam.com.tr’bile…

Son Dakikam ! Hızlı Emniyetli Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir